Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu

Vyhlásenie volieb do orgánov samosprávnych krajovVytlačiť
 

VoľbyRozhodnutím Predsedu Národnej rady Slovenskej republiky č.166/2017 Z. z. zo dňa 28.06.2017 boli vyhlásené voľby do orgánov samosprávnych krajov na sobotu 4. novembra 2017.

Bližšie informácie nájdete v priložených dokumentoch.

Elektronicka adresa na doručenie oznámenia o delogovaní člena a náhradníka do okrskovej volebnej komisie môžete podávať na túto elektronickú adresu: podatelna@zaluzice.sk 

Uverejnenie výsledkov volieb poslancov a predsedu KSK Uverejnenie výsledkov volieb poslancov a predsedu Košického sam.pdf Uverejnenie výsledkov volieb poslancov a predsedu Košického sam.pdf (1.5 MB)
Výsledky volieb VÚC - Obec Zalužice Výsledky volieb VÚC -. Obec Zalužice.pdf Výsledky volieb VÚC -. Obec Zalužice.pdf (22.3 kB)
Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby do Zastupiteľstva Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby do Zastupiteľstva .pdf Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby do Zastupiteľstva .pdf (10.4 MB)
Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby Predsedu Košického Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby Predsedu Košického.pdf Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby Predsedu Košického.pdf (628.1 kB)
Vyhlásenie volieb do orgánov samosprávnych krajov - Zbierka zákonov Vyhlásenie volieb do orgánov samosprávnych krajov - Zbierka zák.pdf Vyhlásenie volieb do orgánov samosprávnych krajov - Zbierka zák.pdf (211.9 kB)
Vyhlásenie volieb do orgánov samosprávnych krajov Vyhlásenie volieb do orgánov samosprávnych krajov.pdf Vyhlásenie volieb do orgánov samosprávnych krajov.pdf (308.9 kB)

 
 

dnes je: 19.10.2018

meniny má: Kristián

webygroup
ÚvodÚvodná stránka