Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Voľby do orgánov samosprávy obcí v roku 2018Vytlačiť
 

Voľby do orgánov samosprávy obcí v roku 2018Na základe rozhodnutia predsedu Národnej rady Slovenskej republiky č. 203/2018 boli vyhlásené voľby do orgánov samosprávy obcí na deň 10. november 2018

 

V článku pripájame aj informáciu pre voliča o práve voliť a práve byť volený.

 

Podľa ustanovenia §171 ods. 9 a §176 ods. 8 zákona č.180/2014 Z. z, o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a dopĺnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov obec Zalužice zverejňuje:
počet obyvateľov - 1175 obyvateľov,
počet volebných obvodov v počte 1,
počet volebných okrskov v počte 2,
počet poslancov obecného zastupiteľstva v počte 7

Volebný okrsok č.1 sa bude nachádzať v kultúrnom dome v Zalužiciach, Zalužice 207
Volebný okrsok č.2 sa bude nachádzať v komunitnom centre v Zalužiciach, Zalužice 66

Emailová adresa na doručovanie oznámení o delegovaní člena a náhradníka do miestnej volebnej komisie a okrskovej volebnej komisie: podatelna@zaluzice.sk

Zapisovateľkou miestnej volebnej komisie je p. Ing. Anna Vasiľová. Kontaktný údaj na zapisovateľku miestnej volebnej komisie je - info@zaluzice.sk

Informácie o spracovaní osobných údajov Informácie o spracovaní osobných údajov.pdf Informácie o spracovaní osobných údajov.pdf (960.3 kB)
Zoznam kandidujúcich na post starostu obce Zalužice Zoznam zaregistrovaných kandidátov - starosta.pdf Zoznam zaregistrovaných kandidátov - starosta.pdf (350.8 kB)
Zoznam kandidujúcich poslancov do obecného zastupiteľstva Zoznam zaregistrovaných kandidátov - poslanci.pdf Zoznam zaregistrovaných kandidátov - poslanci.pdf (491.4 kB)
Zapisovateľka miestnej volebnej komisie Zapisovateľka miestnej volebnej komisie.pdf Zapisovateľka miestnej volebnej komisie.pdf (293.4 kB)
Informácia pre voliča - právo voliť a právo byť volený informácia pre voliča právo voliť a právo byť volený SJ.pdf informácia pre voliča právo voliť a právo byť volený SJ.pdf (208.9 kB)

 
 

dnes je: 20.5.2019

meniny má: Bernard

webygroup
ÚvodÚvodná stránka