Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu

Elektronická úradná tabuľa

Zasadnutie obecného zastupiteľstva

Zasadnutie obecného zastupiteľstvaVytlačiť
 

Zasadnutie OZ ZalužicePráve sa začalo posledné zasadnutie obecného zastupiteľstva v tomto kalendárnom roku.

Prikladáme pozvánku na toto zastupiteľstvo.

Pozvánka na OZ Zalužice Pozvánka - 27.11.2017.pdf Pozvánka - 27.11.2017.pdf (80.8 kB)

 
 

Úradná tabuľa

Diaľnica D1 Pozdišovce - Št. hranica SR/UA Vytlačiť
 

ministerstvo-zivotnehoprostredia-sr.jpgInformujeme verejnosť o doručení oznámenia o zámere navrhovanej činnosti - Diaľnica D1 Pozdišovce - Št. hranica SR/UA.

Informáciu o jeho zverejnení nájdete na webovom sídle MŽP SR na adrese:

enviroportal.sk/sk/eia/detail/dialnica-d1-pozdisovce-st-hranica-sr-ua


 
 

Program odpadového hospodárstva Košického kraja na roky 2016-2020Vytlačiť
 

KSK logoZverejňujeme dokument - Program odpadového hospodárstva Košického kraja na roky 2016-2020

Program odpadového hospodárstva Košického kraja na roky 2016-2020 Program odpadového hospodárstva Košického kraja na roky 2016-20.pdf Program odpadového hospodárstva Košického kraja na roky 2016-20.pdf (2.3 MB)

 
 

Oznam o poskytnutí dotácií na rok 2018Vytlačiť
 

DotácieOBEC ZALUŽICE – Obecný úrad
v súlade s platným VZN č. 3/2007 o poskytovaní dotácií z rozpočtu obce podľa časti III., § 6, odst. 2

oznamuje subjektom, ktoré chcú požiadať v roku 2018 o dotáciu z rozpočtu obce, že termín predkladania žiadosti o dotáciu na nasledujúci rok je do 31.10.2017.

O dotáciu je treba požiadať formou žiadosti písomne na priloženom tlačive, ktoré je potrebné do uvedeného dátumu doručiť na obecný úrad a to:

 

Žiadosti predložené po tomto termíne nebudú zohľadnené pri tvorbe rozpočtu na rok 2018. 

Prílohy k žiadosti nájdete v sekcií Povinné zverejňovanie -> Dotácie alebo na tomto odkaze - DOTÁCIE


 
 

Vyhlásenie volieb do orgánov samosprávnych krajovVytlačiť
 

VoľbyRozhodnutím Predsedu Národnej rady Slovenskej republiky č.166/2017 Z. z. zo dňa 28.06.2017 boli vyhlásené voľby do orgánov samosprávnych krajov na sobotu 4. novembra 2017.

Bližšie informácie nájdete v priložených dokumentoch.

Elektronicka adresa na doručenie oznámenia o delogovaní člena a náhradníka do okrskovej volebnej komisie môžete podávať na túto elektronickú adresu: podatelna@zaluzice.sk 

Uverejnenie výsledkov volieb poslancov a predsedu KSK Uverejnenie výsledkov volieb poslancov a predsedu Košického sam.pdf Uverejnenie výsledkov volieb poslancov a predsedu Košického sam.pdf (1.5 MB)
Výsledky volieb VÚC - Obec Zalužice Výsledky volieb VÚC -. Obec Zalužice.pdf Výsledky volieb VÚC -. Obec Zalužice.pdf (22.3 kB)
Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby do Zastupiteľstva Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby do Zastupiteľstva .pdf Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby do Zastupiteľstva .pdf (10.4 MB)
Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby Predsedu Košického Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby Predsedu Košického.pdf Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby Predsedu Košického.pdf (628.1 kB)
Vyhlásenie volieb do orgánov samosprávnych krajov - Zbierka zákonov Vyhlásenie volieb do orgánov samosprávnych krajov - Zbierka zák.pdf Vyhlásenie volieb do orgánov samosprávnych krajov - Zbierka zák.pdf (211.9 kB)
Vyhlásenie volieb do orgánov samosprávnych krajov Vyhlásenie volieb do orgánov samosprávnych krajov.pdf Vyhlásenie volieb do orgánov samosprávnych krajov.pdf (308.9 kB)

 
 

dnes je: 22.1.2018

meniny má: Zora

webygroup
ÚvodÚvodná stránka