Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Aktuality - všeobecné oznamy

Zber plastov a jedlých olejov - SEPTEMBERVytlačiť
 

Plasty

Upozorňujeme občanov, že dňa 20.9.2019 (piatok) bude v obci prebiehať zber plastov. Týmto prosíme všetkých občanov o ústretovosť, aby pri zbere plastov stláčali plastové fľaše a zmenšili tým objem odpadu vo vreciach.
Zberová spoločnosť mala pri minulých zberoch problém s objemom plastového odpadu z dôvodu nestlačenia plastového odpadu a zber trval o deň dlhšie. 

Jedlé oleje a tuky

Taktiež chceme upozorniť na blížiaci sa zber jedlých olejov a tukov, ktorý bude vykonaný dňa 24.9.2019 (utorok).
 Pri tomto zbere je potrebné tento separovaný odpad doniesť priamo na obecný úrad a to najneskôr do 08:00 hod. dňa zberu.


 
 

CO POĽO DALO 2019Vytlačiť
 

CO POĽO DALO 2019Obecný úrad Zalužice, Občianské združenie Podoby Zemplína a Občianské združenie Zalužka Vás pozývaju na výstavu úrady pod názvom "CO POĽO DALO", ktorá sa uskutoční
28.9.2019 v čase 16:00 - 18:00 hod. v komunitnom centre v bývalých Veľkých Zalužiciach.


 
 

XI. Ročník ZEMPLÍNSKY KAPORVytlačiť
 

XI. Ročník ZEMPLÍNSKY KAPOR

Mestská organizácia SRZ Michalovce v spolupráci s užívateľom revíru VN Z. Šírava - Radou Žilina pozývajú širokú verejnosť a priateľov rybárstva na otvárací ceremoniál, ktorý sa uskutoční 14.9.2019 o 10:00 hod. na Zemplínskej šírave - stredisku Paľkov.


 
 

Predaj motorového vozidlaVytlačiť
 

Predaj motorového vozidlaObec Zalužice ponúka na predaj starší automobil značky Škoda Fábia. Automobil má platnú STK a EM.

V prípade záujmu kontaktujte starostu obce a to osobne na obecnom úrade alebo na tel. č. 056/688 65 31.


 
 

Finančný grantový projekt a sponzorský darVytlačiť
 

FInančný grantový projekt a sponzorský darV týchto dňoch získala naša obec finančné prostriedky vo výške 600€ za 2. miesto v grantovom programe "Vy rozhodujete, my pomáhame" spoločnosti Tesco a tiež sponzorský dar vo výške 350€ na nákup zariadenia na detské ihrisko od spoločnosti AGROSPOL. s.r.o. Michalovce. O využití získaných finančných prostriedkov budete určite informovaní.


 
 

Výlet dôchodcovVytlačiť
 

Výlet dôchodcovKomisia kultúry, športu a mládeže spoločne s obecným úradom v Zalužiciach pripravila pre tých skôr narodených zaujímavý výlet, ktorý sa uskutoční 23.8.2019. Účastníci výletu navštívili krásny kaštieľ v Humennom, absolvovali výlet loďou po Domaši a taktiež zavítali na hrad Čičva. 

 


 
 

Zber papiera a nebezpečného odpaduVytlačiť
 

PAPIERNebezpečný odpad

 

 

 

Upozorňujeme občanov, že dňa 22.8. (štvrtok) bude v celej obci prebiehať zber papiera.

Nasledujúci deň (23.8. - piatok) bude v obci realizovaný zber nebezpečného odpadu, ktorý je však potrebné doniesť na obecný úrad a to najneskôr v deň zberu v ranných hodinách.


 
 

Očkovanie psovVytlačiť
 

Očkovanie psovOznamujeme občanom, že dňa 17.8. (sobota) bude v našej obci očkovanie psov.

 od 08:00 - 10:00 pri kultúrnom dome v časti bývalé Malé Zalužice 

od 10:00 - 12:00 pri budove Jednoty v časti bývalé Veľké Zalužice

Poplatok za očkovanie je 5€

Ak sa zo zdravotných alebo iných dôvodov nemôžete dostaviť so svojim psíkom na očkovacie miesta a máte záujem o očkovanie, prosíme Vás o nahlásenie tejto skutočnosti na obecnom úrade osobne alebo na tel. č. 056/64 712 30.


 
 

Z českých medií...Vytlačiť
 

Obec ZalužiceNedávna návšteva členov Československej obce legionárskej v  našej obci bola spomenutá aj v českých médiách. Tu je odkaz na daný článok.

ČLÁNOK


 
 

Oprava výtlkov v obciVytlačiť
 

Oprava výtlkovSpoločnými silami s pracovníkmi obecného úradu sme v týchto dňoch realizovali opravu niekoľkých výtlkov v našej obci.


 
 
Položky 1-10 z 186

dnes je: 15.9.2019

meniny má: Jolana

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka