Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Aktuality - všeobecné oznamy

1. kolo prezidentských volieb Vytlačiť
 

1. kolo prezidentských volieb Aj v našej obci sa v sobotu 16.3. o 07:00 hod. konalo 1. kolo prezidentských volieb. Ďakujeme všetkým občanom za to, že prišli odovzdať hlas svojmu kandidátovi a zvoliť nového prezidenta SR.


 
 

Zber plastovVytlačiť
 

Zber plastovUpozorňujeme občanov, že v piatok (15.3.) sa uskutoční zber plastov. Prosíme o vyloženie zberných vriec v skorých ranných hodinách. Ďakujeme.


 
 

Distribúcia kompostérov občanomVytlačiť
 

KompostéryOd pondelka (4.3.) sme začali distribuovať občanom kompostery za účelom zlepšenia separácie odpadu v obci. Prosíme však o trpezlivosť a pochopenie. Kompostéry ako prví dostanú občania, ktorí sa zúčastnili prednášok o kompostovaní.


 
 

Páračky 2019Vytlačiť
 

Paračky 2019V sobotu (2.3.) o 16:00 hod. sa v kultúrnom dome uskutočnilo obľúbené podujatie PÁRAČKY. Pre návštevníkov bol pripravený bohatý kultúrny program folklórnej skupiny BEŽOVČAN, žiakov ZUŠ Zalužice a detí z detského domova.

 


 
 

Kompostovanie v kompostérochVytlačiť
 

Kompostovanie prednáškaĎakujeme všetkým občanom, ktorí si našli čas a zúčastníli sa prednášok o kompostovaní v kompostéroch, ktoré pre občanov získala naša obec. Nesmierne nás potešil obrovský záujem ľudí o tento spôsob nakladania s odpadom, ktorý veríme, že v značnej miere prispeje k zvýšeniu množstva separácie v obci. Naše ďakujem taktiež patrí neziskovému občianskému združeniu PRIATELUA ZEME -SPZ, ktoré sprostredkovalo zaujimavú a poučnú prednášku. ĎAKUJEME.


 
 
Položky 1-5 z 142

dnes je: 19.3.2019

meniny má: Jozef

webygroup
ÚvodÚvodná stránka